Wyprzedaż

 • Akwarium
  • -10%

  Akwarium Melissa & Doug

  82,26 zł 91,40 zł
  -10%

  Zestaw składajacy się z akwarium oraz czterech żyjątek morskich: rybki, konika morskigo, ośmiornicy i rozgwiazdy. Stworzonka wykonane zostały z miłego w dotyku, miękkiego pluszu. Każde z nich ma grzechotkę, która przy potrząsaniu wydaje charakterystyczne dzwięki. Akwarium zostało zrobione z połączenia pluszu i przezroczystego, trwałego plastiku.    Wymiary: 20 X 30,5 X 15 cm.

  Zabawka rozwija zdolności sensoryczne i manulne dziecka.

  Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Ciężąrówka z Klockami - Alfabetem
  • -10%

  Ciężarówka z Klockami - Alfabetem Melissa & Doug

  53,46 zł 59,40 zł
  -10%

  Zestaw składa się z ciężarówki oraz „ładunku”, w postaci 28 klocków. Na czterech ściankach każdego z klocków znajdują się obrazki. Przedstawiają one duże i małe litery oraz rysunki przedmiotów zaczynających się na daną literę (w języku angielskim). Każdy klocek posiada otwór, dzięki któremu można go założyć na drewniane kołki, znajdujące się na samochodzie.

  Klockami można się bawić na różne sposoby. Nadają się zarówno do tworzenia słów i tematycznego układania obrazków jak i do stawiania budowli. 
  Wszystkie elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakośći drewna, z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły, co sprawia, że można się nimi bawić latami.  Wymiary:34,5 x 13,5 x 8,5 cm.

  Ciężarówka z Klockami - Alfabetem nie tylko gwarantuje świetną zabawę ale również jest pomocna w nauce liter i języka angielskiego oraz w rozpoznawaniu rzeczy/zwierząt i ich kategoryzacji. Zabawka wspomaga rozwój wyobrażni oraz zdolności manualnych i koordynacji ręka-oko.  

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Drewniane Cyferki Magnetyczne do zabawy dla dzieci toy-box.pl
  • -10%

  Drewniane Cyferki Magnetyczne Melissa & Doug

  37,89 zł 42,10 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 37 drewnianych, magnetycznych cyferek oraz znaków symbolizujacych odejmowanie, dodawanie i równa się. Całość jest zapakowana w drewniane pudełeczko, w którym można przechowywać układankę.
  Dzięki zabawce nauka dodawania i odejmowania staje się przyjemnością.   Wymiary: 20 x 14 x 5 cm.

  Układanka wspomaga naukę cyfr i liczenia oraz sprzyja rozwojowi zdolności manulanych,  koncentracji i spostrzegawczości. 

  Deklaracja zgodności CE.

 • Drewniane klocki do zabawy dla dzieci
  • -10%

  Drewniane Klocki ABC/123 Melissa & Doug

  54,98 zł 61,09 zł
  -10%

  Tradycyjna zabawka, składa się z  50 różnokolorowych, drewnianych klocków, na których  znajdują się ręcznie namalowane obrazki liter, liczb i różnych przedmiotów i postaci. Klocki dają duże  możliwości do twórczej  zabawy. Można je sortować, dopasowywać i tworzyć budowle. Zabawka rozwija wyobraźnię i  zdolności manualne oraz uczy rozpoznawania kolorów,  liter i cyferek, wspomagając naukę liczenia i czytania.

  Klocki angażują uwagę dziecka na długo i można się nimi bawić przez wiele lat. W zestawie znajduje się płócienny woreczek, służący do przechowywania klocków.  Wymiary 22 x 19 x 8 cm

  • -10%

  Drewniane pojazdy ratunkowe Melissa & Doug

  48,51 zł 53,90 zł
  -10%

  Zestaw drewnianych samochodów do własnoręcznego złożenia, renomowanej firmy Melissa & Doug. Składa się z poszczególnych elementów różnych pojazdów oraz farbek i naklejek do dekoracji zabawek. Kreatywna zabawka wysokiej jakości. 

 • Fartuszek dla artysty
  • -10%

  Fartuszek dla artysty Melissa & Doug

  29,07 zł 32,30 zł
  -10%

  Bardzo praktyczny, kolorowy fartuszek, który znakomicie chroni ubranko dziecka  bawiącego się w artystę przed zabrudzeniem.  

  Łatwo się myje i posiada pojemne kieszenie na przybory malarskie. Na środku ma białą ramkę, na której można umieścić imię właściciela. Wykonany z trwałego materiału, wysokiej jakości może służyć przez długi czas. Regulowane paski pozwalają przystosować fartuszek do rozmiaru dziecka.  Wymiary: 40 x 31,5 cm
 • Kolorowe pieczątki
  • -10%

  Kolorowe pieczątki Melissa & Doug

  35,55 zł 39,50 zł
  -10%

  Zestaw zawiera 6 drewnianych pieczątek i poduszeczkę z tuszem w 6 kolorach. Pieczątki mają wygodne uchwyty, a tusz jest łatwo zmywalny i nietoksyczny. Przy pomocy pieczątek można robić odciski obrazków, które są odwzorowane na uchwytach. Zabawka  zapakowana jest w estetyczne i wygodne pudełeczko, w którym można ją przechowywania po skończonej zabawie.

   

  Zabawa pieczątkami daje dużo frajdy, a przy okazji rozwija wyobraźnię i zdolności manualne dziecka oraz uczy rozróżniania kolorów.  Wymiary: 20 x 13 x 3 cm

 • Księżniczka Elise - drewniana lalka do przebierania
  • -10%

  Księżniczka Elise - drewniana lalka do przebierania Melissa & Doug

  48,51 zł 53,90 zł
  -10%

  Księżniczka Elsie to nowoczesna wersja klasycznej zabawki w ubieranki. Składa się z drewnianej, magnetycznej laleczki, podstawki, na której można ją umieścić  i 24 elementów garderoby, typowej dla małych księżniczek. Zabawa polega na „przebieraniu” Elsie w coraz to inne stroje, odpowiednie na różne okazje charakterystyczne dla życia w pałacu, poprzez nakładanie elementów garderoby na figurkę. Dzięki magnesom stroje dobrze przylegają do laleczki. Zabawka zachwyci każdą strojnisię  i gwarantuje  wiele miłych chwil znakomitej  zabawy.

  Wszystko zapakowane jest w drewniane, solidne  opakowanie, nadające się do przechowywania zabawki.  Wymiary: 30 x 22 x 2,8 cm

 • Mały zestaw stempli - zwierzęta z farmy dla dzieci
  • -10%

  Mały zestaw stempli - zwierzęta z farmy Melissa & Doug

  22,59 zł 25,10 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 8 drewnianych stempli, przedstawiających zwierzęta, które można spotkać na farmie, pojemnika z tuszem w czterech kolorach (zmywalnego i nietoksycznego) oraz podstawki ułatwiającej stemplowanie. Wszystko zapakowane jest w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko.

  Zabawka pobudza wyobraźnię i  zdolności kreatywne oraz zainteresowanie  popularnymi zwierzętami, żyjącymi na wsi. Angażuje uwagę na długo i można bawić się nią wciąż od nowa.  Wymiary: 15 x 12 x 4 cm

 • Naklejki wielokrotnego użytku - Wróżki
  • -10%

  Naklejki wielokrotnego użytku - Wróżki Melissa & Doug

  21,06 zł 23,39 zł
  -10%

  Książeczka z naklejkami wielokrotnego użytku, renomowanej firmy Melissa & Doug.

 • Pluszak Brązowy Miś Roscoe
  • -10%

  Pluszak Brązowy Miś Roscoe Melissa & Doug

  25,83 zł 28,70 zł
  -10%

  Śliczny, mięciutki pluszak imitujący małego, brązowego misia.  Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, miękkiego jak aksamit.
  Wymiary: 25 x 17 x 7 cm

 • Pluszowa Piramida Tęcza
  • -10%

  Pluszowa Tęczowa Piramidka Melissa & Doug

  69,57 zł 77,31 zł
  -10%

  Piramidka składa się z sześciu  kolorowych kółeczek-obręczy, różnej wielkości, wykonanych z miękkiego pluszu, o zróżnicowanej fakturze.  Po naciśnieciu kółeczka grzechoczą, piszczą i szeleszczą. Zabawa polega na prawidłowym ułożeniu poszczególnych elementów, jednego na drugim, od największego do najmniejszego, na specjalnym stojaku, stanowiącym cześć zabawki.

   

  Piramidka to nowoczesne wcielenie klasycznej zabawki, znanej od dziesiątków lat. Zabawka uczy rozróżniania kolorów i kształtów.  Sprzyja ona rozwojowi sprawność manualnej i ćwiczy koordynację oko-ręka.

  Wymiary: 20 wys. x 30 szer. x 15 głęb. cm.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

  • -10%
 • Puzzle Dotknij i Poczuj Farma
  • -10%

  Puzzle Dotknij i Poczuj Farma Melissa & Doug

  28,44 zł 31,60 zł
  -10%

  Drewniane puzzle przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Każdy element pokryty jest miękkim materiałem o zróżnicowanej fakturze. Zabawka zapoznaje dziecko z popularnymi zwierzętami, żyjącymi na wsi i różnymi bodźcami dotykowymi. Pozwala ona na wyrobienie sobie przez malucha pierwszych skojarzeń odnośnie  odmiennego umaszczenia każdego z nich.

   

  Wymiary:30,5 x 23 cm.

  Puzzle rozwijają percepcję, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.

 • Samochód wyścigowy – zestaw zrób to sam
  • -10%

  Samochód wyścigowy – zestaw zrób to sam Melissa & Doug

  19,39 zł 21,55 zł
  -10%

  Kreatywny zestaw, który zainteresuje zarówno miłośników zabaw plastycznych jak i samochodów. W skład zestawu wchodzi drewniany samochód oraz farbki w 4 kolorach (czerwonym, żółtym, niebieskim i czarnym), pędzelek, 4 kółka i drewniane kołki do ich zamocowania.  Po użyciu tych wszystkich elementów, zgodnie z załączona instrukcją, gładki samochód, przeistoczy się w kolorowa wyścigówkę, na na ruchomych kołach. 

  Solidnie wykonana zabawka dostarczy wiele radości i satysfakcji. Rozwija zdolności manualne dziecka.  Wymiary: 22 x 12,5 x 3,5 cm

 • Tablica z zamkami
  • -10%

  Tablica z zamkami Melissa & Doug

  64,72 zł 71,91 zł
  -10%

  Kolorowa, drewniana tablica edukacyjna. Tablica posiada 4 otwierane okienka, zamykane na różne, metalowe zamki. W środku  kryją się ciekawe obrazki.  Aby je obejrzeć trzeba nauczyć się otwierać zamki.

  Zabawka prezentuje imitację prawdziwych, powszechnie występujących zamków. Rozwija zdolności manualne i uczy cierpliwości i dokładności.

  Estetycznie wykonana i trwała zabawka o ponadczasowa wartości.  Wymiary: 31 x 23,3 x 2,5 cm

 • Układanka do Nauki Angielskich Słówek
  • -10%

  Układanka do Nauki Angielskiego Melissa & Doug

  77,67 zł 86,30 zł
  -10%

  Drewniana układanka znakomicie wspomaga naukę liter oraz języka angielskiego. Składa się z ośmiu dwustronnych plansz oraz 50 liter. Na każdej planszy po lewej stronie jest kolorowy rysunek obrazujący daną rzecz (np. zwierzę, ptaka czy pojazd) a po prawej nazwa owej rzeczy po angielsku. Nazwy zostały wyżłobione. Zabawa polega na wypełnieniu wyżłobień, odpowiednimi literkami. Układanką można bawić się indywidualnie lub wraz z innymi dziećmi.  Wymiary: 35,5x 23,5 x 4,5 cm.

  Układanka jest zapakowana w drewniane opakowanie, które jednocześnie służy do jej przechowywania.

  Zabawka przekazuje informacje o otaczajacym świecie oraz rozwija zdolności manualne, spostrzegawczośc  oraz  umiejetność koncentracji i zdolność do zapamiętywania.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Układanka Dzwiękowa Pojazdy dla dzieci toy-box.pl
  • -10%

  Układanka Dzwiękowa Pojazdy Melissa & Doug

  35,65 zł 39,61 zł
  -10%

  Zabawka wykonana jest z drewna i składa się z 8 różnych pojazdów: samolotu, statku, helikoptera, karetki, samochodu, motocykla, lokomotywy i straży pożarnej oraz planszy zawierającej otwory w kształcie tych pojazdów. Zabawa polega na włożeniu każdego z pojazdów w odpowiedni otwór. Prawidlowe dopasowanie elementów jest sygnalizowane przez dzwiek charakterystyczny dla danego pojazdu.

   

  Wymiary: 30 x 22 x 1,5cm.

  Zabawka rozwija zdolności manualne i wyobraźnię dziecka ucząc je koncentracji oraz spostrzegawczości.

  Do zabawki potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

  Deklaracja zgodności CE.

 • Zegar - Sorter
  • -10%

  Zegar Drewniany - Sorter Melissa & Doug

  45,27 zł 50,29 zł
  -10%

  Kolorowy, drewniany zegar o średnicy 25 cm. Zegar posiada ruchome  wskazówki oraz dwie tarcze. Pierwsza obrazuje sekundy a druga godziny. Na tarczy godzinowej znajduje się 12 otworów o różnych kształtach. Każdy otwór należy wypełnić klockiem o pasującym kształcie. Klocki są opatrzone cyframi, od 1-12, symbolizującymi poszczególne godziny. Prawidłowe dopasowanie wszystkich elementów tworzy w efekcie cyferblat, imitujacy tarczę prawdziwego zegara.

   

  Zabawka ma wiele funkcji edukacyjnych. Nie tylko stanowi znakomitą pomoc do nauki zasad funkcjonowania zegara i pojęcia czasu ale również uczy dziecko rozróżniania kolorów i kształtów, oraz rozpoznawania cyfr i liczenia od 1 do 12.
  Zegar można powiesić na ścianie, tworząc z niego ozdobę dziecinnego pokoju.

 • Zestaw stempli z dinozaurami
  • -10%

  Zestaw stempli - Dinozaury Melissa & Doug

  42,03 zł 46,70 zł
  -10%

  Przenieś się miliony lat wstecz, do  epoki dinozaurów!  Zestaw zawiera:

  -8 drewnianych stempli. 7 z nich przedstawia najbardziej znane gatunki dinozaurów, a jeden obrazuje wulkan w stanie erupcji.

  -pojemnik z dwukolorowym tuszem (czerwony i niebieski) - nietoksycznym i zmywalnym,

  -5 kredek ołówkowych;

  Całość zapakowana jest w wytrzymałe, drewniane pudełko z przegródkami.
  Zabawka pozwala na tworzenia niezliczonych, kolorowych scen pobudzając wyobraźnię, zdolności kreatywne oraz ciekawość światem dinozaurów. Angażuje uwagę na długo i można bawić się nią wciąż od nowa.  Wymiary opakowania: 22cm x 20 cm x 4 cm

 • Zestaw stempli - Małe ZOO toy-box.pl
  • -10%

  Zestaw stempli - Małe ZOO Melissa & Doug

  22,59 zł 25,10 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 8 drewnianych stempli, przedstawiających dzikie zwierzęta, które można obejrzeć w zoo, pojemnika z tuszem w czterech kolorach (zmywalnego i nietoksycznego) oraz podstawki ułatwiającej stemplowanie. Wszystko zapakowane jest w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko.

  Zabawka pobudza wyobraźnię, zdolności kreatywne oraz ciekawość światem dzikich zwierząt.  Angażuje uwagę na długo i można bawić się nią wciąż od nowa.
  Wymiary 12 x 15 x 4 cm