Wyprzedaż

 • Pluszowa Piramida Tęcza
  • -10%

  Tęczowa Piramidka

  56,56 zł 62,85 zł
  -10%

  Piramidka składa się z sześciu  kolorowych kółeczek-obręczy, różnej wielkości, wykonanych z miękkiego pluszu, o zróżnicowanej fakturze.  Po naciśnieciu kółeczka grzechoczą, piszczą i szeleszczą. Zabawa polega na prawidłowym ułożeniu poszczególnych elementów, jednego na drugim, od największego do najmniejszego, na specjalnym stojaku, stanowiącym cześć zabawki.

   

  Piramidka to nowoczesne wcielenie klasycznej zabawki, znanej od dziesiątków lat. Zabawka uczy rozróżniania kolorów i kształtów.  Sprzyja ona rozwojowi sprawność manualnej i ćwiczy koordynację oko-ręka.

  Wymiary: 20 wys. x 30 szer. x 15 głęb. cm.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Akwarium
  • -10%

  Akwarium

  66,88 zł 74,31 zł
  -10%

  Zestaw składajacy się z akwarium oraz czterech żyjątek morskich: rybki, konika morskigo, ośmiornicy i rozgwiazdy. Stworzonka wykonane zostały z miłego w dotyku, miękkiego pluszu. Każde z nich ma grzechotkę, która przy potrząsaniu wydaje charakterystyczne dzwięki. Akwarium zostało zrobione z połączenia pluszu i przezroczystego, trwałego plastiku.    Wymiary: 20 X 30,5 X 15 cm.

  Zabawka rozwija zdolności sensoryczne i manulne dziecka.

  Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Ciężąrówka z Klockami - Alfabetem
  • -10%

  Ciężarówka z Klockami - Alfabetem

  43,46 zł 48,29 zł
  -10%

  Zestaw składa się z ciężarówki oraz „ładunku”, w postaci 28 klocków. Na czterech ściankach każdego z klocków znajdują się obrazki. Przedstawiają one duże i małe litery oraz rysunki przedmiotów zaczynających się na daną literę (w języku angielskim). Każdy klocek posiada otwór, dzięki któremu można go założyć na drewniane kołki, znajdujące się na samochodzie.

  Klockami można się bawić na różne sposoby. Nadają się zarówno do tworzenia słów i tematycznego układania obrazków jak i do stawiania budowli. 
  Wszystkie elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakośći drewna, z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły, co sprawia, że można się nimi bawić latami.  Wymiary:34,5 x 13,5 x 8,5 cm.

  Ciężarówka z Klockami - Alfabetem nie tylko gwarantuje świetną zabawę ale również jest pomocna w nauce liter i języka angielskiego oraz w rozpoznawaniu rzeczy/zwierząt i ich kategoryzacji. Zabawka wspomaga rozwój wyobrażni oraz zdolności manualnych i koordynacji ręka-oko.  

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Drewniane Cyferki Magnetyczne
  • -10%

  Drewniane Cyferki Magnetyczne

  30,81 zł 34,23 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 37 drewnianych, magnetycznych cyferek oraz znaków symbolizujacych odejmowanie, dodawanie i równa się. Całość jest zapakowana w drewniane pudełeczko, w którym można przechowywać układankę.
  Dzięki zabawce nauka dodawania i odejmowania staje się przyjemnością.   Wymiary: 20 x 14 x 5 cm.

  Układanka wspomaga naukę cyfr i liczenia oraz sprzyja rozwojowi zdolności manulanych,  koncentracji i spostrzegawczości. 

  Deklaracja zgodności CE.

 • Drewniane Klocki ABC/123
  • -10%

  Drewniane Klocki ABC/123

  44,70 zł 49,67 zł
  -10%

  Tradycyjna zabawka, składa się z  50 różnokolorowych, drewnianych klocków, na których  znajdują się ręcznie namalowane obrazki liter, liczb i różnych przedmiotów i postaci. Klocki dają duże  możliwości do twórczej  zabawy. Można je sortować, dopasowywać i tworzyć budowle. Zabawka rozwija wyobraźnię i  zdolności manualne oraz uczy rozpoznawania kolorów,  liter i cyferek, wspomagając naukę liczenia i czytania.

  Klocki angażują uwagę dziecka na długo i można się nimi bawić przez wiele lat. W zestawie znajduje się płócienny woreczek, służący do przechowywania klocków.  Wymiary 22 x 19 x 8 cm

 • Drewniane stemple z końmi
  • -10%

  Drewniane stemple z końmi

  31,54 zł 35,04 zł
  -10%

  Świetna zabawka dla miłośników koni. Za pomocą tego zestawu można stworzyć całą stadninę koni różnej maści! Zestaw zawiera 5 kolorowych kredek, 9 pieczątek, poduszeczkę z dwukolorowym tuszem i podstawkę ułatwiająca stemplowanie. Tusz jest łatwo zmywalny i nietoksyczny. Wszystko zapakowane jest w drewniane, solidne  opakowanie, nadające się do przechowywania zabawki.

  Zabawka rozwija wyobraźnię i zdolności manualne dziecka i skłania do bliższego poznania świata koni.  Wymiary: 22,35 x 21 x 4 cm
 • Drewniane stemple z pojazdami
  • -10%

  Drewniane stemple z pojazdami

  31,54 zł 35,04 zł
  -10%

  Zestaw dla małego artysty, który interesuje się pojazdami. Składa się on z 9 stempli . 6 przedstawia różne pojazdy - statek, samolot, straż pożarną, motocykl i  wóz policyjny, a 3 znaki drogowe. W zestawie znajduje się również poduszeczka z dwukolorowym tuszem i podstawka ułatwiająca stemplowanie oraz 5 kredek.Pieczątki są wygodne w użyciu,  a tusz jest nietoksyczny i łatwo zmywalny. 
  Wszystko zapakowane jest w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko, w którym można przechowywać zabawkę. 

   Zabawka pobudza wyobraźnię i  zdolności kreatywne. Pozwala poznać różne pojazdy i ich przeznaczenie oraz wspomaga nauczanie zasad ich poruszania się po drogach  Wymiary: 22 x 21 x 4 cm

 • Duży zestaw stempli - zwierzęta z farmy
  • -10%

  Duży zestaw stempli - zwierzęta z farmy

  47,34 zł 52,60 zł
  -10%

  Duży zestaw pieczątek dla małego artysty! Pozwala wyczarować niezliczoną liczbę obrazków  przedstawiających sceny z życia na wsi.  Zestaw zawiera aż 20 pieczątek, poduszeczkę z dwukolorowym, łatwo zmywalnym i nietoksycznym tuszem, podstawkę ułatwiającą stemplowanie  oraz  5 kolorowych kredek. 

  Wszystko zapakowane w estetyczne i solidne drewniane pudełko, w którym można przechowywać elementy zabawki.

  Zabawka pobudza rozwój wyobraźni i zdolności kreatywnych dziecka.  Wymiary: 29 x 26 x 4 cm
 • Fartuszek dla artysty
  • -10%

  Fartuszek dla artysty

  23,63 zł 26,26 zł
  -10%

  Bardzo praktyczny, kolorowy fartuszek, który znakomicie chroni ubranko dziecka  bawiącego się w artystę przed zabrudzeniem.  

  Łatwo się myje i posiada pojemne kieszenie na przybory malarskie. Na środku ma białą ramkę, na której można umieścić imię właściciela. Wykonany z trwałego materiału, wysokiej jakości może służyć przez długi czas. Regulowane paski pozwalają przystosować fartuszek do rozmiaru dziecka.  Wymiary: 40 x 31,5 cm
 • Gigant Truck Wywrotka
  • Wyprzedaż!
  • -10%

  Gigant Truck Wywrotka

  65,97 zł 73,30 zł
  -10%

  Zabawka to okazały i masywny pojazd  o długości 55 cm i nośności aż do 150 kg. Wywrotka posiada podnoszona skrzynię ładunkową oraz wygodny uchwyt z przodu. 

  Pojazd charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, zaokrąglonymi krawędziami i bogatą kolorystyką. Zestaw doskonale nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak i w ogrodzie czy piaskownicy.

  Dużą zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której pojazd  może służyć zabawie latami.

  Układ kolorów zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  Wymiary opakowania: 55 cm x 36,5 cm x 32 cm

 • Kolorowe pieczątki
  • -10%

  Kolorowe pieczątki

  28,90 zł 32,11 zł
  -10%

  Zestaw zawiera 6 drewnianych pieczątek i poduszeczkę z tuszem w 6 kolorach. Pieczątki mają wygodne uchwyty, a tusz jest łatwo zmywalny i nietoksyczny. Przy pomocy pieczątek można robić odciski obrazków, które są odwzorowane na uchwytach. Zabawka  zapakowana jest w estetyczne i wygodne pudełeczko, w którym można ją przechowywania po skończonej zabawie.

   

  Zabawa pieczątkami daje dużo frajdy, a przy okazji rozwija wyobraźnię i zdolności manualne dziecka oraz uczy rozróżniania kolorów.  Wymiary: 20 x 13 x 3 cm
 • Kostka do sortowania kształtów
  • -10%

  Kostka do sortowania kształtów

  33,80 zł 37,56 zł
  -10%

  Kostka do sortowania kształtów wykonana jest z drewna i ma po trzy otwory o róznych kształtach na każdej ze ścian. W zestawie znajduje się 14 kolorowych elementów pasujacych kształtem do powyższych otworów.

   

  Zabawka rozwija zdolności manualne dziecka  i uczy spostrzegawczości i rozróżniania kształtów i kolorów.

 • Księżniczka Elise - drewniana lalka do przebierania
  • -10%

  Księżniczka Elise - drewniana lalka do przebierania

  39,44 zł 43,82 zł
  -10%

  Księżniczka Elsie to nowoczesna wersja klasycznej zabawki w ubieranki. Składa się z drewnianej, magnetycznej laleczki, podstawki, na której można ją umieścić  i 24 elementów garderoby, typowej dla małych księżniczek. Zabawa polega na „przebieraniu” Elsie w coraz to inne stroje, odpowiednie na różne okazje charakterystyczne dla życia w pałacu, poprzez nakładanie elementów garderoby na figurkę. Dzięki magnesom stroje dobrze przylegają do laleczki. Zabawka zachwyci każdą strojnisię  i gwarantuje  wiele miłych chwil znakomitej  zabawy.

  Wszystko zapakowane jest w drewniane, solidne  opakowanie, nadające się do przechowywania zabawki.  Wymiary: 30 x 22 x 2,8 cm

 • Laweta do transportu samochodów
  • -10%

  Laweta do transportu samochodów

  47,34 zł 52,60 zł
  -10%

  Kolorowa drewniana laweta, służąca do przewozu 4 samochodów. Wóz ma dwie platformy.  Górna jest ruchoma, co umożliwia łatwy załadunek i rozładunek transportowanych aut.

  Znakomity wybór dla małego miłośnika motoryzacji. Ponadczasowa, solidnie wykonana zabawka, która  może służyć latami.  Wymiary: 35 x 18 x 8 cm
 • Lora Samochodowa
  • -10%

  Lora Samochodowa

  47,34 zł 52,60 zł
  -10%

  Drewniana lora do transportu samochodów osobowych z magnetycznym wysięgnikiem. W zestawie znajdują się 4 kolorowe samochodziki, z których każdy oznaczony jest inną cyfrą - od 1 do 4. Samochody mają wmontowane magnesy, co umożliwia zabawę w załadowywanie i rozładowywanie lory.  Wymiary: 34,5 x 12,5 x 8 cm.

  Zabawka rozwija wyobrażnię i zdolności manualne oraz uczy dziecko rozróżniania kolorów i cyfr.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Maggie Leigh - drewniana lalka do przebierania
  • Wyprzedaż!
  • -10%

  Maggie Leigh - drewniana lalka do przebierania

  39,44 zł 43,82 zł
  -10%

  Maggie Leigh to nowoczesna wersja klasycznej zabawki w ubieranki. Składa się z drewnianej, magnetycznej laleczki, podstawki, na której można ją umieścić  i 27 elementów garderoby.  Zabawa polega na „przebieraniu” Maggie w coraz to inne stroje, odpowiednie na różne okazje np. do szkoły, na wycieczkę czy na plażę, poprzez nakładanie elementów garderoby na figurkę. Dzięki magnesom stroje dobrze przylegają do laleczki. Zabawka zachwyci każdą strojnisię i zapewni wiele miłych chwil znakomitej zabawy.

  Wszystko zapakowane jest w drewniane, solidne  opakowanie, nadające się do przechowywania zabawki.  Wymiary: 31 x 22 x 3 cm

 • Magnetyczne laleczki do ubierania - topy i rajstopy
  • -10%

  Magnetyczne laleczki do ubierania - topy i rajstopy

  49,98 zł 55,53 zł
  -10%

  Idealny prezent dla miłośniczek mody. Zestaw stanowi ulepszoną, nowoczesna wersję klasycznej zabawki w ubieranki. Składa się z dwóch drewnianych, magnetycznych laleczek, podstawek, na których można je umieścić oraz wielu elementów garderoby i różnych fryzur.  Zabawa polega na „przebieraniu” lalek w coraz to inne stroje, odpowiednie na różne okazje, poprzez nakładanie elementów garderoby na figurki oraz zmianę ich uczesania. Dzięki magnesom stroje i fryzury dobrze przylegają do laleczki. Zabawka zachwyci każdą strojnisię i zapewni wiele miłych chwil znakomitej zabawy.

  Wszystko zapakowane jest w estetyczną,  plastikową  walizeczkę z wygodną rączką do przenoszenia.  Wymiary: 34,3 x 26,7 x 3,3

 • Mały zestaw stempli - zwierzęta z farmy
  • -10%

  Mały zestaw stempli - zwierzęta z farmy

  18,37 zł 20,41 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 8 drewnianych stempli, przedstawiających zwierzęta, które można spotkać na farmie, pojemnika z tuszem w czterech kolorach (zmywalnego i nietoksycznego) oraz podstawki ułatwiającej stemplowanie. Wszystko zapakowane jest w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko.

  Zabawka pobudza wyobraźnię i  zdolności kreatywne oraz zainteresowanie  popularnymi zwierzętami, żyjącymi na wsi. Angażuje uwagę na długo i można bawić się nią wciąż od nowa.  Wymiary: 15 x 12 x 4 cm

 • Pluszak Biały Miś Roscoe
  • -10%

  Pluszak Biały Miś Roscoe

  21,00 zł 23,33 zł
  -10%
  Śliczny, mięciutki pluszak  imitujący małego białego misia.  Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, miękkiego jak aksamit.  Wymiary: 25 x 17 x 7 cm
 • Pluszak Brązowy Miś Roscoe
  • -10%

  Pluszak Brązowy Miś Roscoe

  21,00 zł 23,33 zł
  -10%
  Śliczny, mięciutki pluszak imitujący małego, brązowego misia.  Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, miękkiego jak aksamit.
  Wymiary: 25 x 17 x 7 cm
 • Pluszowa Budka dla Ptaków
  • -10%

  Pluszowa Budka dla Ptaków

  77,20 zł 85,77 zł
  -10%

  Kolorowa zabawka z miękkiego, miłego w dotyku materiału, na którą składa sie domek dla ptaszków oraz cztery ptaszki, wyposażone w grzechotki. Kształt ptaszków dopasowy jest do kształtu okienek w domku. Zabawka uczy rozrózniania kolorów i kształtów i rozwija zdolności manualne dziecka.   Domek dla ptaszków znakomicie sprawdza się zarówno w domu jak  i podczas podróży.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Puzzle Dotknij i Poczuj Farma
  • -10%

  Puzzle Dotknij i Poczuj Farma

  23,12 zł 25,69 zł
  -10%

  Drewniane puzzle przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Każdy element pokryty jest miękkim materiałem o zróżnicowanej fakturze. Zabawka zapoznaje dziecko z popularnymi zwierzęta, żyjącymi na wsi i  i różnymi bodżcami dotykowymi. Pozwala ona na wyrobienie sobie przez malucha pierwszych skojarzeń odnośnie  odmiennego umaszczenia każdego z nich.

   

  Wymiary:30,5 x 23 cm.

  Puzzle rozwijają percepcję, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.

 • Puzzle Dotknij i Poczuj Zoo
  • -10%

  Puzzle Dotknij i Poczuj Zoo

  23,12 zł 25,69 zł
  -10%

  Drewniane puzzle przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Każdy element pokryty jest miękkim materiałem o zróżnicowanej fakturze. Zabawka zapoznaje dziecko z popularnymi zwierzęta, żyjącymi w Zoo  i różnymi bodżcami dotykowymi. Pozwala ona na wyrobienie sobie przez malucha pierwszych skojarzeń odnośnie  odmiennego umaszczenia każdego z nich.

   

  Wymiary:30,5 x 23 cm.

  Puzzle rozwijają percepcję, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.

 • Samochód wyścigowy – zestaw zrób to sam
  • -10%

  Samochód wyścigowy – zestaw zrób to sam

  15,77 zł 17,52 zł
  -10%

  Kreatywny zestaw, który zainteresuje zarówno miłośników zabaw plastycznych jak i samochodów. W skład zestawu wchodzi drewniany samochód oraz farbki w 4 kolorach (czerwonym, żółtym, niebieskim i czarnym), pędzelek, 4 kółka i drewniane kołki do ich zamocowania.  Po użyciu tych wszystkich elementów, zgodnie z załączona instrukcją, gładki samochód, przeistoczy się w kolorowa wyścigówkę, na na ruchomych kołach. 

  Solidnie wykonana zabawka dostarczy wiele radości i satysfakcji. Rozwija zdolności manualne dziecka.  Wymiary: 22 x 12,5 x 3,5 cm

 • Przenośna drewniana składana farma
  • -10%

  Składana i Przenośna obora dla zwierząt

  131,63 zł 146,26 zł
  -10%

  Piękna drewniana obora, w kształcie czerwonego budynku z szarym dachem, w białe paski, którą można bawić się w domu i w podróży.

  Obora jest składana, a na dachu ma uchwyt, który służy do przenoszenia zabawki.  W środku są dwie kondygnacje i boksy dla wiejskich zwierząt. W skład zestawu wchodzi 7 realistycznych figurek zwierząt żyjących na wsi: świni, konia, krowy, indyka,  kozy , owcy i psa oraz drabina i płotek, który należy zamontować przed oborą. Tworzy on ogrodzenie dla zwierząt przybywających na świeżym powietrzu. Wnętrze obory wykonane jest z naturalnego drewna. Jest ona na tyle przestronna, iż w razie potrzeby może pomieści większą liczbę zwierząt.

  Obora ma z przodu duże, przesuwne drzwi a w ścianach i dachu budynku  przestronne okna, ozdobione  białym rantem.

  Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów drewnianych. Do jej pomalowania użyto nietoksycznych,  bezpiecznych dla dzieci i środowiska barwników.

  Solidnie wykonana może służyć do zabawy latami, dostarczając wiele chwil radości.  Wymiary: 34 x 27 x 19 cm
 • Składana i przenośna stajnia
  • -10%

  Składana i przenośna stajnia

  131,63 zł 146,26 zł
  -10%

  Piękna drewniana stajnia, z szarym dachem, imitującym dachówki.  Na dachu znajduje się uchwyt, który pozwala na wygodne przenoszenie zabawki.  Stajnia jest składana i ma dwie  kondygnacje. W środku, który wykonany jest z naturalnego drewna, znajdują się  zamykane boksy dla koni oraz drabina, która prowadzi na drugą kondygnację, gdzie można umieścić bele z sianem. 

  W zestawie znajdują się 4 konie, różnej maści, 4 kostki imitujące bele z sianem oraz płotek, który służy do ogrodzenia wybiegu dla koni. 

  Stajnia łatwo się składa i nadaje się znakomicie do zabawy zarówno w domu jak i w podróży. Świetna propozycja dla miłośników koni!  Wymiary: 39 x 27 x 23 cm

 • Szkatułka na biżuterię – zestaw zrób to sam
  • -10%

  Szkatułka na biżuterię – zestaw zrób to sam

  38,16 zł 42,40 zł
  -10%

  Kreatywny zestaw dla małych artystek i  miłośniczek biżuterii. Składa się z drewnianego, różowego puzderka w białe wzory  oraz elementów służących do jego przyozdobienia według własnego, oryginalnego projektu, w tym naklejek i cekinów o różnych kształtach oraz  brokatów w trzech kolorach (srebrnym, różowym i fioletowym).

  We wnętrzu szkatułki znajduje się wyjmowana szufladka z przegródkami, która ułatwia segregację i przechowywanie drobnej biżuterii, takiej jak pierścionki, czy kolczyki oraz welurowe opakowanie na większe ozdoby takie jak korale lub zegarek. Na wewnętrznej części wieczka jest lusterko, w którym można się przeglądać.

  Do zestawu dołączona jest instrukcja i klej.

  Produkt wykonano bardzo starannie z wysokiej jakości materiałów, co sprawia że można się nim cieszyć przez długie lata. 

  Zabawka sprzyja rozbudzeniu  kreatywność i zmysłu artystycznego u dziecka oraz  rozwija zdolności manualne i uczy cierpliwości i dokładności.  Wymiary: 16 x 15 x 13 cm
 • Tablica z zamkami
  • -10%

  Tablica z zamkami

  52,61 zł 58,46 zł
  -10%

  Kolorowa, drewniana tablica edukacyjna. Tablica posiada 4 otwierane okienka, zamykane na różne, metalowe zamki. W środku  kryją się ciekawe obrazki.  Aby je obejrzeć trzeba nauczyć się otwierać zamki.

  Zabawka prezentuje imitację prawdziwych, powszechnie występujących zamków. Rozwija zdolności manualne i uczy cierpliwości i dokładności.

  Estetycznie wykonana i trwała zabawka o ponadczasowa wartości.  Wymiary: 31 x 23,3 x 2,5 cm

 • Układanka do Nauki Angielskich Słówek
  • -10%

  Układanka do Nauki Angielskich Słówek

  63,15 zł 70,16 zł
  -10%

  Drewniana układanka znakomicie wspomaga naukę liter oraz języka angielskiego. Składa się z ośmiu dwustronnych plansz oraz 50 liter. Na każdej planszy po lewej stronie jest kolorowy rysunek obrazujący daną rzecz (np. zwierzę, ptaka czy pojazd) a po prawej nazwa owej rzeczy po angielsku. Nazwy zostały wyżłobione. Zabawa polega na wypełnieniu wyżłobień, odpowiednimi literkami. Układanką można bawić się indywidualnie lub wraz z innymi dziećmi.  Wymiary: 35,5x 23,5 x 4,5 cm.

  Układanka jest zapakowana w drewniane opakowanie, które jednocześnie służy do jej przechowywania.

  Zabawka przekazuje informacje o otaczajacym świecie oraz rozwija zdolności manualne, spostrzegawczośc  oraz  umiejetność koncentracji i zdolność do zapamiętywania.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Układanka Dzwiękowa Pojazdy
  • -10%

  Układanka Dzwiękowa Pojazdy

  28,98 zł 32,20 zł
  -10%

  Zabawka wykonana jest z drewna i składa się z 8 różnych pojazdów: samolotu, statku, helikoptera, karetki, samochodu, motocykla, lokomotywy i straży pożarnej oraz planszy zawierającej otwory w kształcie tych pojazdów. Zabawa polega na włożeniu każdego z pojazdów w odpowiedni otwór. Prawidlowe dopasowanie elementów jest sygnalizowane przez dzwiek charakterystyczny dla danego pojazdu.

   

  Wymiary: 30 x 22 x 1,5cm.

  Zabawka rozwija zdolności manualne i wyobraźnię dziecka ucząc je koncentracji oraz spostrzegawczości.

  Do zabawki potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

  Deklaracja zgodności CE.

 • Zegar - Sorter
  • -10%

  Zegar - Sorter

  36,80 zł 40,89 zł
  -10%

  Kolorowy, drewniany zegar o średnicy 25 cm. Zegar posiada ruchome  wskazówki oraz dwie tarcze. Pierwsza obrazuje sekundy a druga godziny. Na tarczy godzinowej znajduje się 12 otworów o różnych kształtach. Każdy otwór należy wypełnić klockiem o pasującym kształcie. Klocki są opatrzone cyframi, od 1-12, symbolizującymi poszczególne godziny. Prawidłowe dopasowanie wszystkich elementów tworzy w efekcie cyferblat, imitujacy tarczę prawdziwego zegara.

   

  Zabawka ma wiele funkcji edukacyjnych. Nie tylko stanowi znakomitą pomoc do nauki zasad funkcjonowania zegara i pojęcia czasu ale również uczy dziecko rozróżniania kolorów i kształtów, oraz rozpoznawania cyfr i liczenia od 1 do 12.
  Zegar można powiesić na ścianie, tworząc z niego ozdobę dziecinnego pokoju.

 • Zestaw stempli - Dinozaury
  • -10%

  Zestaw stempli - Dinozaury

  34,17 zł 37,97 zł
  -10%

  Przenieś się miliony lat wstecz, do  epoki dinozaurów!  Zestaw zawiera:

  -8 drewnianych stempli. 7 z nich przedstawia najbardziej znane gatunki dinozaurów, a jeden obrazuje wulkan w stanie erupcji.

  -pojemnik z dwukolorowym tuszem (czerwony i niebieski) - nietoksycznym i zmywalnym,

  -5 kredek ołówkowych;

  Całość zapakowana jest w wytrzymałe, drewniane pudełko z przegródkami.
  Zabawka pozwala na tworzenia niezliczonych, kolorowych scen pobudzając wyobraźnię, zdolności kreatywne oraz ciekawość światem dinozaurów. Angażuje uwagę na długo i można bawić się nią wciąż od nowa.  Wymiary opakowania: 22cm x 20 cm x 4 cm

 • Zestaw stempli - Małe ZOO
  • -10%

  Zestaw stempli - Małe ZOO

  18,37 zł 20,41 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 8 drewnianych stempli, przedstawiających dzikie zwierzęta, które można obejrzeć w zoo, pojemnika z tuszem w czterech kolorach (zmywalnego i nietoksycznego) oraz podstawki ułatwiającej stemplowanie. Wszystko zapakowane jest w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko.

  Zabawka pobudza wyobraźnię, zdolności kreatywne oraz ciekawość światem dzikich zwierząt.  Angażuje uwagę na długo i można bawić się nią wciąż od nowa.
  Wymiary 12 x 15 x 4 cm