Filtruj według

Marka

Marka

Wiek

Wiek

Dostępność

Dostępność

banner

Zabawa w dom

Aktywne filtry

 • ZESTAW MAŁY MECHANIK

  53,50 zł

  W skład zestawu Mały Mechanik wchodzi wózek na kółkach, wiaderko oraz narzędzia: 
  - kombinerki
  - śrubokręt
  - miarka
  - śruby i nakrętki
  - klucz 

  Zabawka z serii Edu. Rozwija wyobraźnię i zdolności manualne dziecka.  Wymiary artykułu: 24,5 x 59 x 22,5 cm

  Układ kolorów zabawki może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.


  OSTRZEŻENIE! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Niebezpieczeństwo zadławienia. Nie wkładać do ust. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

 • ZESTAW MAŁY DOKTOR

  53,46 zł

  W skład zestawu Mały Doktor  wchodzi wózek na kółkach, wiaderko oraz akcesoria lekarskie.
  Zabawka z serii Edu. Rozwija wyobraźnię i zdolności motoryczne dziecka.  Wymiary artykułu:  25,5 x 59 x 22,5 cm

  Układ kolorów zabawki może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  OSTRZEŻENIE! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Niebezpieczeństwo zadławienia. Nie wkładać do ust. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

 • WÓZEK PIKNIKOWY

  28,80 zł

  Zestaw piknikowy, w skład którego wchodzi wózek z pojemnikiem, trzy filiżanki z podstawkami, trzy łyżeczki oraz dzbanek.   Zabawka rozwija wyobraźnię i zdolności motoryczne dziecka. 


  Układ kolorów zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.


  OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy.Niedostosowane do możliwości motorycznych dziecka poniżej 12 miesięcy. Nie wlewać gorących płynów. Możliwość poparzenia. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

 • Stylistka Mody

  21,71 zł

  Tradycyjna zabawka w nowej odsłonie. Składa się z laleczek z kartonu i zestawu ubranek, akcesoriów i fryzur. Zabawka umożliwia również samodzielne projektowanie "strojów" dla laleczek. Służą do tego załączone formy oraz kolorowy papier, imitujący materiał i biały papier, który można dowolnie kolorować. Zarówno gotowe ubranka jak i te wytworzone z załączonego papieru  pokryte są warstwą magnetyczną, ktora sprawia, że przylegają one do laleczek.  Zabawka zawiera 31 elementów i ma wymiary 18 x 25 cm.

  Produkt został wykonany przez renomowanego producenta zabawek angielską firmę Fiesta Crafts Ltd. 

 • KUCHNIA SZEFA

  60,61 zł
  Wysoki kącik kuchenny dla małego szefa kuchni z wyposażeniem w naczynia, garnki, sztućce i przetwory (19 elementów).Zestaw posiada otwierany piekarnik, zlew z kranem oraz okap.

  Wymiary: 62 x 42 x 27 cm  OSTRZEŻENIE! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Niebezpieczeństwo zadławienia. Nie wkładać do ust. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku.

  UWAGA
  CZAS TRWANIA REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA ZABAWKI MARKI DOLU MOŻE TRWAĆ OD DWÓCH DNI DO TRZECH TYGODNI.

 • Party World - Mega Zestaw naczyń 60el.

  64,31 zł
  Kolorowa taca z naczyniami na licencji My little Pony. Taca z nadrukiem IML, naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można je używać w zmywarce i mikrofali.


 • Kasa sklepowa

  49,50 zł
  Lasa sklepowa - w zestawie 35 elementów, min. Koszyk na zakupy, pieniądze, karta kredytowa, produkty spożywcze do zabawy w sklep.
 • Yummy Kitchen set - zestaw obiadowy

  20,60 zł
  Kolorowy zestaw obiadowy składający się z 33 elementów, nadruk na tacy w technologi IML
 • Wózek na zakupy

  57,20 zł
  Wózek na zakupy dla dzieci w tradycyjnych kolorach.
 • Wózek Księżniczki

  27,97 zł
  Wózek z wiadrem o poj. 2l. z nadrukiem IML i zestawem ogrodniczym 6 elementowym. Wózek posiada półkę, której wysokość można regulować.
 • Coffee Time zestaw kawowy duży

  28,10 zł
  Zestaw kawowy Coffee Time z serii Party World to niezastąpiony serwis do kawy dla każdego dziecka. Zestaw składa się z 21 elementów: tacy z uchwytem, 6 talerzyków, 6 filiżanek, dzbanka, cukierniczki z pokrywką oraz 6 łyżeczek. Twoje dziecko będzie teraz mogło zaprosić koleżanki na kawę albo organizować przyjęcie urodzinowe dla lalek. Wspólne przygotowywanie i organizacja spotkań towarzyskich pozytywnie wpływa na rozwój społeczny najmłodszych, uczy współdziałania, nawiązywania relacji z rówieśnikami. Zabawa z wykorzystaniem zestawu kawowego Coffee Time pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie najmłodszych, rozwija ich umiejętności manualne, motoryczne i koordynacje wzrokowo-ruchową. Całość jest starannie wykończona i bezpieczna w użytkowaniu - naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
 • Dinner Time zestaw obiadowy

  22,00 zł
  Zestaw Dinner Time z serii Party World to niezastąpiony serwis obiadowy dla każdego dziecka. Zestaw składa się z 10 elementów: tacy z uchwytem, 2 talerzyków, 2 miseczek, rondla z pokrywką, 2 łyżeczkami i 2 łopatek kuchennych. Doskonale sprawdzi się podczas urządzanych przez dzieci przyjęć, podwieczorków czy też podczas zabawy w dom bądź restaurację. Piękne i kolorowe elementy będą niewątpliwie ozdobą każdego stołu. Dzieci mogą do zabawy zaprosić rówieśników, aby wspólnie urządzić przyjęcie. Taka zabawa Zestawem Obiadowym Dinner Time pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie najmłodszych, rozwija ich umiejętności manualne, motoryczne i koordynacje wzrokowo-ruchową. Wspólne przygotowywanie potraw i organizacja spotkań towarzyskich uczy dzieci współdziałania, bycia w grupie, sztuki negocjacji i kompromisów. Przyjęcie to okazja, aby nauczyć się, jak prawidłowo zachowywać się przy stole i korzystać z zastawy stołowej.
  Całość jest starannie wykończona i bezpieczna w użytkowaniu - naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
 • Coffee Time zestaw kawowy

  19,30 zł
  Zestaw kawowy Coffee Time z serii Party World to niezastąpiony serwis do kawy dla każdego dziecka. Zestaw składa się z 11 elementów: tacy z uchwytem, 3 talerzyków, 3 filiżanek,  dzbanka  oraz 3 łyżeczek. Twoje dziecko będzie teraz mogło zaprosić koleżanki na kawę albo organizować przyjęcie urodzinowe dla lalek. Wspólne przygotowywanie i organizacja spotkań towarzyskich pozytywnie wpływa na rozwój społeczny najmłodszych, uczy współdziałania, nawiązywania relacji z rówieśnikami. Zabawa z wykorzystaniem zestawu kawowego Coffee Time pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie najmłodszych, rozwija ich umiejętności manualne, motoryczne i koordynacje wzrokowo-ruchową. Całość jest starannie wykończona i bezpieczna w użytkowaniu - naczynia są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
 • Dinner Time zestaw obiadowy duży

  30,64 zł
  Zestaw Dinner Time z serii Party World to niezastąpiony serwis obiadowy dla każdego dziecka. Zestaw składa się z 24 elementów: tacy z uchwytem, 4 talerzyków, 4 miseczek, garnka z pokrywką, 4 kompletów sztućców i 2 łopatek kuchennych. Piękne i kolorowe elementy będą niewątpliwie ozdobą każdego stołu. Dzieci mogą do zabawy zaprosić rówieśników, aby wspólnie urządzić przyjęcie. Zabawa Zestawem Obiadowym Dinner Time pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie najmłodszych, rozwija ich umiejętności manualne, motoryczne i koordynacje wzrokowo-ruchową. Wspólne przygotowywanie potraw i organizacja spotkań towarzyskich uczy dzieci współdziałania, bycia w grupie, sztuki negocjacji i kompromisów.