Smoczki uspokajające 

Dziecko przychodzi na świat z odruchem ssania, który nie tylko umożliwia mu odżywianie, ale również... uspokaja. Smoczki przydają się maluchom, którym nie wystarcza ssanie piersi mamy, mają gorszy nastrój i potrzebują szybkiego pocieszenia, cierpią na niemowlęce kolki lub po prostu ciężko im się wyciszyć.  

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najwyższej jakości smoczki silikonowe, w tym popularne i cieszące się doskonałymi opiniami smoczki NUK. Smoczki uspokajające dostępne są w zróżnicowanej kolorystyce, wszystkie posiadają ergonomiczny kształt i są całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Jaki smoczek NUK wybiorą Państwo dla swojego malucha? 

  • 0,00 zł W magazynie

    Bardzo miękki smoczek o naturalnym kształcie – korzystnym dla rozwoju szczęki. Stwarza on optymalną swobodę ruchów dla języka i zmniejsza nacisk na szczękę i zęby. Charakteryzuje się atrakcyjnym, kolorowym wzornictwem. Nie zawiera BPA. Genius Color jest dostępny w 3 rozmiarach:          0-6 miesięcy          6-18 miesięcy          18 – 36 miesięcy

    0,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
BabyOno DOLU Fiesta Mellisa & Doug Nines d'Onil NUK Wader