Firma ToyBox Filip Brennek została zarejestrowana w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej w 2013 r. Początkowo handlowaliśmy zabawkami jednej firmy - Wader, za pośrednictwem portalu Allegro. W 2015 roku zdecydowaliśmy się na otwarcie własnego sklepu internetowego i znaczące poszerzenie oferty produktowej. Obecnie, oprócz produktów Wadera oferujemy również duży wybór ciekawych i bezpiecznych zabawek edukacyjnych innych, renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoka jakością, dużymi walorami estetycznymi i atrakcyjną ceną. Naszym celem jest sprzedaż zabawek wartościowych, czyli takich, które oferują dzieciom dobrą zabawę wspomagając  jednocześnie rozwój ich zdolności poznawczych, manualnych i społecznych. W ToyBox znajdziecie Państwo wiele zabawek tradycyjnych, wykonanych z drewna oraz układanek i gier które sprzyjają umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów oraz nauce liczenia, czytania i poznawania języków obcych. 

W ofercie handlowej ToyBox znajdują się wyłącznie towary fabrycznie nowe, wolne od wad prawnych, wprowadzone na polski rynek zgodnie z przepisami prawa oraz bezpieczne dla użytkowników. Wszytkie zabawki zostaly wyprodukowane zgodnie z wymogami Europejskiej Normy EN 71 i posiadają znak CE oraz kod EAN.