Firma Traff Sp. z o. o., będąca właścicielem sklepu internetowego toy-box.pl od ponad 30 lat zajmuje się handlem i dystrybucją zabawek firmy Wader na rynku polskim. Naszymi partnerami są zarówno duże sieci handlowe jak i mniejsi odbiorcy detaliczni. W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną za pośrednictwem strony toy-box.pl oraz Allegro (nick ZabawkiWader).

Obecnie, oprócz produktów Wadera, stanowiących znaczną cześć naszego portfolio, oferujemy również duży wybór ciekawych i bezpiecznych zabawek edukacyjnych innych, renomowanych firm polskich i zagranicznych, takich jak Melissa & Doug, Fiesta Crafts, Dolu czy Nines d’Onil.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoka jakością, dużymi walorami estetycznymi i atrakcyjną ceną. Naszym celem jest sprzedaż zabawek wartościowych, czyli takich, które oferują dzieciom dobrą zabawę wspomagając  jednocześnie rozwój ich zdolności poznawczych, manualnych i społecznych. W sklepie ToyBox znajdziecie Państwo wiele zabawek tradycyjnych, wykonanych z drewna oraz układanek i gier które sprzyjają umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów oraz nauce liczenia, czytania i poznawania języków obcych. 

W ofercie handlowej ToyBox znajdują się wyłącznie towary fabrycznie nowe, wolne od wad prawnych, wprowadzone na polski rynek zgodnie z przepisami prawa oraz bezpieczne dla użytkowników. Wszytkie zabawki zostaly wyprodukowane zgodnie z wymogami Europejskiej Normy EN 71 i posiadają znak CE oraz kod EAN.