Filtruj według

Marka

Marka

banner

Garaże i Trasy

Aktywne filtry

 • GARAŻ Z WINDĄ 2 POZIOMY

  47,10 zł
  2-poziomowy garaż z windą to zabawka, która posłuży dziecku przez dłuższy czas, zapewniając mu wiele możliwości zabawy.
  Do dyspozycji maluszka są dwa piętra garażu oraz elementy dróg o długości 1,8m po których można jeździć samochodzikiem dołączonym do zestawu. Parking został wyposażony w windę, która przewiezie samochodzik na drugi poziom i z powrotem.
  Do zestawu dołączono również figurki drzew oraz elementy ogrodzenia, które uatrakcyjnią zabawę.  Wymiary: 59cm x 39,5cm x 15cm

  OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Niedostosowane do możliwości motorycznych dziecka poniżej 12 miesięcy. Nie wlewać gorących płynów. Możliwość poparzenia. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

 • GARAŻ Z WINDĄ 3 POZIOMY

  60,40 zł
  3–poziomowy garaż jest jedną z tych zabawek do których maluch chętnie powraca, bo daje ona wiele możliwości kreatywnej zabawy. Zestaw wyposażony jest w elementy dróg o długości 2,3 metra oraz windę, która przewiezie samochodziki na drugi i trzeci poziom.
  Na każdym poziomie, znajduje się parking dla samochodzików, na dole dodatkowo są wjazdy i wyjazdy. Do zestawu dołączono dwa samochodziki, elementy ogrodzenia oraz figurki drzew.
  Zbudowana konstrukcja jest stabilna i mocna, wykonana z dobrej jakości materiału. Dzieci mogą parkować samochody, ścigać się, zjeżdżać po krętych zjazdach czy wjeżdżać i zjeżdżać windą.
  3-poziomowy garaż z windą zapewni każdemu dziecku godziny fascynującej zabawy, dodatkowo wpływa na jego wyobraźnię i kreatywność.  Wymiary: 59cm x 39,5cm x 15cm

  OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Niedostosowane do możliwości motorycznych dziecka poniżej 12 miesięcy. Nie wlewać gorących płynów. Możliwość poparzenia. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

 • Garaż z windą - MEGA GARAŻ

  133,50 zł
  3 poziomowy garaż z : windą, 3 autkami, 2 zjazdami, 3 palmami, bilboardami i trasą.
 • Play Tracks Railway - Kolejka miejska

  90,50 zł
  Kolejka oraz droga o łącznej długości 6,3m. W zestawie ciufcia z wagonikiem oraz 2 autka. Dla ciekawszej zabawy most oraz wiadukt ze zjazdami.
 • Play Tracks Railway - Stacja kolejowa

  98,10 zł
  2 poziomowy parking ze zjazdami oraz tor kolejowy. W sumie 6,4m tras. W zestawie ciufcia z wagonikami oraz auto z przyczepką.
 • Play Tracks City - Straż Pożarna

  63,40 zł
  Zestaw straż pożarna z remizą strażacką i 3 autkami. Trasa o długości 3,1m. W zestawie 3 drzewka.
 • Play Tracks City - Posterunek Policji

  63,40 zł
  Zestaw 2 piętrowej komendy policji z 2 zjazdami i 3 autkami policyjnymi. Trasa o długości 3,8m. W zestawie 3 drzewka.
 • Play Tracks City - Szpital

  63,40 zł
  Zestaw 3 poziomowego szpitala z lądowiskiem dla helikopterów, 2 zjazdami. W zestawie: 2 autka ratownicze, helikopter, 3 drzewka, bilboard. Trasa o długości 4,8m.
 • Play Tracks City - Budowa dróg

  63,40 zł
  Autostrada w budowie z kasą biletową, wiaduktem z 2 zjazdami, 3 autkami budowlanymi, barierkami. Trasa o długości 3,7m.
 • Play Tracks City - Lotnisko

  63,40 zł
  Baza lotnicza z hangarem, pasami startowymi i lądowiskiem helikopterów - trasa o długości 3,8m. W zestawie 2 samoloty, helikopter, 3 auta serwisowe (cysterna, bagażówka, straż pożarna).
 • Garaż Serwis

  58,30 zł
  Garaż Serwis z serii Garage to wymarzona zabawka dla każdego fana motoryzacji. Nowoczesny, realistycznie zaprojektowany garaż wyposażony jest w windę transportującą samochody jeden z trzech poziomów, rampę, myjnię samochodową, dystrybutor paliwa, serwis samochodowy, liczne dekoracje i 2 autka. Wielką zaletą jest kolorowa, lekka i prosta w montażu konstrukcja. 
  Zabawa z wykorzystaniem Serwisu z serii Garage pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie, wspiera rozwój motoryczny dziecka, jego umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. Różnobarwne elementy pozwalają na poznanie i utrwalenie nazw podstawowych kolorów. Podczas zabawy nasza pociecha poznaje zasady ruchu drogowego. Zabawkę można łączyć z pojazdami z serii Kid Cars 3D, Kid Cars, Kid Cars Sport oraz "Friends on the Move".
  Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa, dzięki czemu wszystkie części trasy zachowują kształt i kolor przez wiele lat. Komplet zapakowany jest w estetyczne pudełko, idealne na prezent.
 • Play Tracks Garage garaż 2 poziomy
  • Nowy

  Play Tracks Garage garaż 2 poziomy

  50,40 zł
  Parking 2-poziomowy z serii Play Tracks Garage to fantastyczna zabawka dla najmłodszych wielbicieli motoryzacji. Nowoczesna, lekka i prosta w montażu konstrukcja pozwala na ułożenie tras w różne kształty i zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Z różnokolorowych elementów powstaje system dróg o łącznej długości 3,4 m i dwupoziomowy garaż. Do zestawu dołączone jest autko Kid Cars Sport z przyczepką, na której jest dodatkowy pojazd, dekoracje i komplet 96 naklejek. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw, pobudza wyobraźnię naszych pociech i inspiruje do kreatywnego myślenia. Zabawa z wykorzystaniem zestawu z serii Play Tracks Garage wspiera rozwój ruchowy najmłodszych, zwłaszcza małej motoryki, ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. Różnobarwne elementy pozwalają na poznanie i utrwalenie nazw podstawowych kolorów. Podczas zabawy nasza pociecha poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa
 • Play Tracks Garage garaż 3 poziomy
  • Nowy

  Play Tracks Garage garaż 3 poziomy

  65,85 zł
  Parking 3-poziomowy z serii Play Tracks Garage to fantastyczna zabawka dla najmłodszych wielbicieli motoryzacji. Nowoczesna, lekka i prosta w montażu konstrukcja pozwala na ułożenie tras w różne kształty i zapewni Twojemu dziecku wiele radości i godzin wspaniałej zabawy. Z różnokolorowych elementów powstaje piętrowy system dróg o łącznej długości 4,6 m i trzypoziomowy garaż. W zestawie znajduje się samochód Kid Cars Sport oraz Kid Cars Sport z przyczepką, na której jest dodatkowy pojazd, dekoracje i komplet naklejek. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw, pobudza wyobraźnię naszych pociech i inspiruje do kreatywnego myślenia. Zabawa z wykorzystaniem zestawu z serii Play Tracks Garage  wspiera rozwój ruchowy najmłodszych, zwłaszcza małej motoryki, ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. Różnobarwne elementy pozwalają na poznanie i utrwalenie nazw podstawowych kolorów. Podczas zabawy nasza pociecha poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa, 
 • Play Tracks Garage mega garaż z trasą
  • Nowy

  Play Tracks Garage mega garaż z trasą

  84,70 zł
  Garaż z Trasą z serii Play Tracks Garage rozpali serce każdego młodego fana motoryzacji. Nowoczesna, lekka i prosta w montażu konstrukcja pozwala na ułożenie tras w różne kształty i zapewni Twojemu dziecku wiele radości i godzin wspaniałej zabawy. Z różnokolorowych elementów powstaje piętrowy system dróg o łącznej długości 5,5 m i dwupoziomowy garaż. Do zestawu dołączone są dekoracje, naklejki oraz 5 pojazdów – jedno autko Kid Cars Sport oraz 2 samochody Kid Cars Sport z przyczepkami, na których znajdują się dodatkowe pojazdy. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw, pobudza wyobraźnię naszych pociech i inspiruje do kreatywnego myślenia. Zabawa z wykorzystaniem zestawu Mega Garaż z Trasą z serii Play Tracks Garage wspiera rozwój ruchowy najmłodszych, zwłaszcza małej motoryki, ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. Podczas zabawy nasza pociecha poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa,