Filtruj według

Cena

Cena

  • 140,00 zł - 141,00 zł

banner

Dla niemowląt

Rozwijające zabawki dla niemowląt

To uczucie zna każdy rodzic: olbrzymie szczęście zmieszane z podenerwowaniem, atmosfera radosnego oczekiwania połączona z rozmyślaniem nad tym, co się wydarzy. Pojawienie się maluszka w każdej rodzinie wywołuje poruszenie. Zespół pracowników ToyBox zadba o to, by przygotowania przebiegły bezproblemowo.

Posiadamy w ofercie artykuły dla niemowląt, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zadbamy, by do Państwa domów trafiały wyłącznie sprawdzone, zgodne z normami produkty dla niemowląt. Zdrowe dziecko i radośni Rodzice to nie tylko nasza misja, ale też najważniejszy cel działalności ToyBox.

Karmienie niemowląt

Karmienie niemowląt to dla młodych rodziców nie lada wyzwanie, a artykuły niemowlęce muszą spełniać najsurowsze normy jakości i bezpieczeństwa. Zakupy w naszym sklepie to pewność, że każdy produkt spełnia te wymagania. W ofercie posiadamy szeroką gamę artykułów wielu znanych i cenionych producentów.

Higiena i pielęgnacja niemowląt

Pielęgnacja niemowląt to sprawa o tyle trudna, że jej standardy nieustannie się zmieniają i trudno za nimi nadążyć. Dlatego w naszej ofercie spotkają Państwo zawsze bezpieczne produkty, dzięki którym higiena niemowląt będzie nie tylko bezpieczna, ale również łatwa. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy jest się świeżo upieczonym rodzicem.

Aktywne filtry

  • Krzesło do karmienia Dolu

    140,70 zł

    Krzesło do karmienia idealnie sprawdzi się podczas codziennych posiłków. Posiada możliwość regulowania wysokości, a odczepianą tackę łatwo utrzymać w czystości. Dla bezpieczeństwa dziecka zostały w nim zamontowane regulowane pasy.
    Krzesełko dziecięce jest odpowiednie dla dzieci od 6 miesięcy.