Dla niemowląt 

To uczucie zna każdy rodzic: olbrzymie szczęście zmieszane z podenerwowaniem, atmosfera radosnego oczekiwania połączona z rozmyślaniem nad tym, co się wydarzy. Pojawienie się maluszka w każdej rodzinie wywołuje poruszenie. Zespół pracowników ToyBox zadba o to, by przygotowania przebiegły bezproblemowo.

Posiadamy w ofercie artykuły dla niemowląt, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zadbamy, by do Państwa domów trafiały wyłącznie sprawdzone, zgodne z normami produkty dla niemowląt. Zdrowe dziecko i radośni Rodzice to nie tylko nasza misja, ale też najważniejszy cel działalności ToyBox.

Karmienie niemowlątKarmienie niemowląt to dla młodych rodziców nie lada wyzwanie, a artykuły niemowlęce muszą spełniać najsurowsze normy jakości i bezpieczeństwa. Zakupy w naszym sklepie to pewność, że każdy produkt spełnia te wymagania. W ofercie posiadamy szeroką gamę artykułów wielu znanych i cenionych producentów.

Higiena i pielęgnacja niemowlątPielęgnacja niemowląt to sprawa o tyle trudna, że jej standardy nieustannie się zmieniają i trudno za nimi nadążyć. Dlatego w naszej ofercie spotkają Państwo zawsze bezpieczne produkty, dzięki którym higiena niemowląt będzie nie tylko bezpieczna, ale również łatwa. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy jest się świeżo upieczonym rodzicem.

  • 0,00 zł W magazynie

    Bardzo miękki smoczek o naturalnym kształcie – korzystnym dla rozwoju szczęki. Stwarza on optymalną swobodę ruchów dla języka i zmniejsza nacisk na szczękę i zęby. Charakteryzuje się atrakcyjnym, kolorowym wzornictwem. Nie zawiera BPA. Genius Color jest dostępny w 3 rozmiarach:          0-6 miesięcy          6-18 miesięcy          18 – 36 miesięcy

    0,00 zł
  • 114,39 zł W magazynie

    Krzesło do karmienia idealnie sprawdzi się podczas codziennych posiłków. Posiada możliwość regulowania wysokości, a odczepianą tackę łatwo utrzymać w czystości. Dla bezpieczeństwa dziecka zostały w nim zamontowane regulowane pasy.Krzesełko dziecięce jest odpowiednie dla dzieci od 6 miesięcy.

    114,39 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
BabyOno DOLU Fiesta Mellisa & Doug Nines d'Onil NUK Wader