Filtruj według

Cena

Cena

 • 95,00 zł - 96,00 zł

Wiek

Wiek

banner

Domki i farmy

Domki dla lalek 

Domki do zabawy dla lalek stanowią dla dzieci bezpieczną i zabawną przestrzeń, w której mogą rozwijać wyobraźnię i poznawać świat. Mogą być tak proste, jak kilka mebli lub mały namiot, albo tak rozbudowane, jak miniaturowa replika prawdziwego domu dla dzieci, może być to nawet farma do zabawy z zabawkowymi zwierzątkami.

Aktywne filtry

 • DOMEK DLA LALEK - PLAY HOUSE Wader

  95,20 zł

  Piętrowy domek dla lalek to marzenie niemal każdej dziewczynki. Taras, salon, kuchnia, pokoje na piętrze, okna, schody i ruchome drzwi, 14 mebelków oraz arkusz z naklejkami dają niezliczone możliwości na projektowanie wnętrz i zabawę w dom. Wszystkie elementy Domku dla lalek z serii Play House zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, bezpieczny dla dzieci już od 3 roku życia. Domek został dodatkowo wyposażony w uchwyt zamontowany na dachu, dzięki czemu można go łatwo przenieść w dowolne miejsce.

 • FARMA - PLAY HOUSE Wader

  95,20 zł

  W skład zestawu wchodzi dwupiętrowy domek – farma z otwieranymi drzwiami, winda, dźwig, traktor z przyczepą, zwierzątka (koń, kogut, kura, krowa, świnia, owca) oraz naklejki. Wszystkie elementy Domku - Farmy z serii Play House zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów. Bezpieczny dla dzieci już od 3 roku życia. Dzięki uchwytowi umocowanemu na dachu, zabawkę można bez kłopotu przenosić w dowolne miejsce.

  • Nowy

  Play House stadnina koni

  95,20 zł

  Stadnina Koni z serii Play House to zestaw, który odwzorowuje życie w prawdziwej stadninie koni, z przestronną stajnią i zagrodą dla koni, windą transportową oraz piętrem dla pracowników stadniny i wypożyczalnią sprzętu jeździeckiego. W zestawie znajdują się domek z otwieranymi drzwiami, winda transportowa, 4 konie, 6 płotków wybiegu dla koni, 2 kontenery na wodę i jedzenie, tor przeszkód, dźwig do transportu siana, podjazdy oraz zestaw 34 naklejek do samodzielnego przyklejenia. Stadnina Koni z serii Play House daje dużo możliwości do zabawy w opiekunów stadniny koni, codzienne ujeżdżanie i karmienie koni, dbanie o ich szczęście każdego dnia oraz wypożyczanie sprzętu jeździeckiego i prowadzenie szkoły jeździeckiej. Wszystkie elementy Stadniny Koni z serii Play House zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, bezpiecznych dla dzieci już od 3 roku życia. Domek został dodatkowo wyposażony w uchwyt zamontowany na dachu, dzięki czemu można go łatwo przenieść w dowolne miejsce.