Filtruj według

Cena

Cena

 • 36,00 zł - 50,00 zł

Wiek

Wiek

banner

Straże Pożarne

Aktywne filtry

 • MULTI TRUCK STRAŻ POŻARNA Wader

  43,30 zł

  Straż pożarna ma wysuwaną drabinę o długości 77 cm oraz zbiorniczek na wodę i wąż strażacki. Po napełnieniu zbiorniczka z węża tryska woda. Z przodu pojazdu znajduje się zaczep.   Zabawka rozwija wyobraznię i zdolności motoryczne dziecka.

  Wymiary: 43 cm x25 cm x 20 cm

  Układ kolorów zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  OSTRZEŻENIE! Zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Niebezpieczeństwo zadławienia. Nie wkładać do ust. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. 

 • Middle Truck - Straż Pożarna Wader

  49,57 zł

  Obrotowa drabina wysuwana. Zapakowany w folię.

  • Nowy

  Mercedes-Benz Sprinter czerwona ciężarówka straży pożarnej

  36,29 zł

  Seria licencji Mercedes-Benz Sprinter Cars w skali 1:24.

  Wszystkie samochody są miniaturową kopią znanego na całym świecie modelu firmy Mercedes. Na każdym pudełku jest naklejka - hologram z unikalnym numerem, który potwierdza, że ​​zabawka jest produktem objętym licencją.

  Mercedes-Benz Sprinter czerwona ciężarówka straży pożarnej. Będzie to ulubiona zabawka dla dzieci w każdym wieku! Małe dzieci będą mogły przewozić w samochodach ładunki i małe figurki , starsze dzieci – będą mogły stworzyć własną kolekcję samochodów!

  Każdy model ma wiele ruchomych elementów: samochody otwierają przednie i tylne drzwi, mogą podnosić i opuszczać kierownicę. Miękkie koła samochodu wykonane są z wysokiej jakości surowca TPE (podobnego do gumy pod względem właściwości mechanicznych).

  Seria licencji Mercedes-Benz Sprinter Cars w skali 1:24.
  Na każdym pudełku jest naklejka - hologram z unikalnym numerem
  Każdy model ma wiele ruchomych elementów: samochody otwierają przednie i tylne drzwi, mogą podnosić i opuszczać kierownicę
  Miękkie koła samochodu wykonane są z wysokiej jakości surowca TPE
  Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat