Filtruj według

Marka

Marka

Wiek

Wiek

Dostępność

Dostępność

banner

Drewniane

Aktywne filtry

 • Układanka Dzwiękowa Pojazdy
  • -10%

  Układanka Dzwiękowa Pojazdy

  28,98 zł 32,20 zł
  -10%

  Zabawka wykonana jest z drewna i składa się z 8 różnych pojazdów: samolotu, statku, helikoptera, karetki, samochodu, motocykla, lokomotywy i straży pożarnej oraz planszy zawierającej otwory w kształcie tych pojazdów. Zabawa polega na włożeniu każdego z pojazdów w odpowiedni otwór. Prawidlowe dopasowanie elementów jest sygnalizowane przez dzwiek charakterystyczny dla danego pojazdu.

   

  Wymiary: 30 x 22 x 1,5cm.

  Zabawka rozwija zdolności manualne i wyobraźnię dziecka ucząc je koncentracji oraz spostrzegawczości.

  Do zabawki potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

  Deklaracja zgodności CE.

 • Sześcienne Puzzle Dźwiękowe – Pojazdy

  37,80 zł

  Zestaw składa się z drewnianej podstawki oraz dwóch dużych puzzli w kształcie sześcianu, również wykonanych z drewna. Z  puzzli można ułożyć 6 różnych wzorów z pojazdami (straż pożarna, samolot, pociąg, motor, karetka, statek).  Właściwie dopasowanie kostek powoduje, że zabawka wydaje dźwięk charakterystyczny dla ułożonego pojazdu.   Wymiary: 18 x 9,5 x 11,5cm.

  Zabawka rozwija zdolności manualne i wyobraźnię dziecka ucząc je koncentracji oraz spostrzegawczości. Zapoznaje ona malucha z konkretnymi pojazdami przy użyciu obrazu i dźwięku.

  Do puzzli potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

  Deklaracja zgodności CE.

 • Sześcienne Puzzle Dźwiękowe – Farma

  37,80 zł

  Zestaw składa się z drewnianej podstawki oraz dwóch dużych puzzli w kształcie sześcianu, również wykonanych z drewna. Z  puzzli można ułożyć 6 różnych wzorów ze zwierzętami, żyjącymi na farmie: owieczką, konikiem, krówką, świnką, pieskiem i kogutem.  Właściwie dopasowanie kostek powoduje, że zabawka wydaje dźwięk charakterystyczny dla danego zwierzaka.   Wymiary: 18 x 9,5 x 11,5cm.

  Zabawka rozwija zdolności manualne i wyobraźnię dziecka ucząc je koncentracji oraz spostrzegawczości. Zapoznaje ona malucha z konkretnymi zwierzętami przy użyciu obrazu i dźwięku.

  Do puzzli potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

  Deklaracja zgodności CE.

 • Drewniane Cyferki Magnetyczne
  • -10%

  Drewniane Cyferki Magnetyczne

  30,81 zł 34,23 zł
  -10%

  Zestaw składa się z 37 drewnianych, magnetycznych cyferek oraz znaków symbolizujacych odejmowanie, dodawanie i równa się. Całość jest zapakowana w drewniane pudełeczko, w którym można przechowywać układankę.
  Dzięki zabawce nauka dodawania i odejmowania staje się przyjemnością.   Wymiary: 20 x 14 x 5 cm.

  Układanka wspomaga naukę cyfr i liczenia oraz sprzyja rozwojowi zdolności manulanych,  koncentracji i spostrzegawczości. 

  Deklaracja zgodności CE.

 • Układanka do Nauki Angielskich Słówek
  • -10%

  Układanka do Nauki Angielskich Słówek

  63,15 zł 70,16 zł
  -10%

  Drewniana układanka znakomicie wspomaga naukę liter oraz języka angielskiego. Składa się z ośmiu dwustronnych plansz oraz 50 liter. Na każdej planszy po lewej stronie jest kolorowy rysunek obrazujący daną rzecz (np. zwierzę, ptaka czy pojazd) a po prawej nazwa owej rzeczy po angielsku. Nazwy zostały wyżłobione. Zabawa polega na wypełnieniu wyżłobień, odpowiednimi literkami. Układanką można bawić się indywidualnie lub wraz z innymi dziećmi.  Wymiary: 35,5x 23,5 x 4,5 cm.

  Układanka jest zapakowana w drewniane opakowanie, które jednocześnie służy do jej przechowywania.

  Zabawka przekazuje informacje o otaczajacym świecie oraz rozwija zdolności manualne, spostrzegawczośc  oraz  umiejetność koncentracji i zdolność do zapamiętywania.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

 • Tablica Edukacyjna z Zamkami

  64,63 zł

  Drewniana tablica edukacyjna, na której znajduje się 6 różnych okienek symbolizujących drzwi lub okna. Każde z nich oznaczone jest cyfrą od 1 do 6. Okienka zamykane są na różne zamki. Po ich otwarciu ukazują się obrazki zwierząt. Liczba zwierząt w danym okienku odpowiada cyfrze jaką jest ono oznaczone.  Wymiary:  dług. 39 x szer. 29 x gł. 2 cm

  Tablica uczy dziecko posługiwania się różnymi zamkami oraz rozpoznawania kolorów, cyfr i liczenia. Zabawka rozwija zdolności manualne i wyobraźnię dziecka wzmacniając jego spostrzegawczość oraz zdolność koncentracji i zapamiętywania. 

  Deklaracja zgodności CE.

 • Zwierzęta z farmy

  51,38 zł

  Kolorowe, drewniane puzzle, przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Puzzle składają się z podstawy, imitującej drzwi czerwonej stodoły oraz z farmera i siedmiu zwierzątek zamieszkujących na farmie: krowy, konia, kozy, kaczki, kury, świnki i owieczki. Puzzle mają specjalne, duże uchwyty dostosowane do małych dziecięcych rączek.

   

  Zabawa puzzlami to ciekawy sposób na poznanie podstawowych zwierząt, które żyją na wsi. Zabawka sprzyja rozwojowi wyobraźni i ćwiczy koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową

 • Abby i Emma

  59,11 zł

  Abby i Emma to nowoczesna wersja klasycznej zabawki w ubieranki. Składa się z dwóch drewnianych laleczek przedstawiających dziewczynki oraz 58 ubranek. Do zestawu dołączone są podstawki, na których można umieścić figurki laleczek. Zabawa polega na „przebieraniu” ich w coraz to inne stroje poprzez nakładanie elementów garderoby na figurki. Dzięki magnesom stroje dobrze przylegają do laleczek. Układanka stwarza duże pole do popisu dla wyobraźni i kreatywności i gwarantuje wiele godzin wspaniałej zabawy.  Wymiary: 35,5 x 28 x 3 cm.

  Zabawka zapakowana jest w estetyczne,  drewniane pudełko, idealne na prezent.

 • Puzzle Dotknij i Poczuj Farma
  • -10%

  Puzzle Dotknij i Poczuj Farma

  23,12 zł 25,69 zł
  -10%

  Drewniane puzzle przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Każdy element pokryty jest miękkim materiałem o zróżnicowanej fakturze. Zabawka zapoznaje dziecko z popularnymi zwierzęta, żyjącymi na wsi i  i różnymi bodżcami dotykowymi. Pozwala ona na wyrobienie sobie przez malucha pierwszych skojarzeń odnośnie  odmiennego umaszczenia każdego z nich.

   

  Wymiary:30,5 x 23 cm.

  Puzzle rozwijają percepcję, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.

 • Puzzle Dotknij i Poczuj Zoo
  • -10%

  Puzzle Dotknij i Poczuj Zoo

  23,12 zł 25,69 zł
  -10%

  Drewniane puzzle przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Każdy element pokryty jest miękkim materiałem o zróżnicowanej fakturze. Zabawka zapoznaje dziecko z popularnymi zwierzęta, żyjącymi w Zoo  i różnymi bodżcami dotykowymi. Pozwala ona na wyrobienie sobie przez malucha pierwszych skojarzeń odnośnie  odmiennego umaszczenia każdego z nich.

   

  Wymiary:30,5 x 23 cm.

  Puzzle rozwijają percepcję, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.

 • Puzzle ABC

  36,83 zł

  Zabawka składa się z kartonowych plansz z rysunkami i nazwami zwierząt oraz drewnianych literek angielskiego alfabetu. Na każdej planszy znajduje się wgłębienie w kształcie literki, na którą zaczyna się nazwa zwierzęcia znajdującego się na rysunku. Zabawa polega na dopasowaniu literek do kształtu wgłebień na planszach.

  Puzzle składają się z 52 elementów o wymiarach 51 x 43 cm.  Zabawka pomocna w nauczaniu języka angielskiego. Wspomaga naukę literek oraz kolorów, kształtów i nazw zwierząt.   Rozwija wyobrażnię oraz zmysł spostrzegawczości i koncentracji. 


  Produkt został wykonany przez renomowanego producenta zabawek angielską firmę Fiesta Crafts Ltd.

  Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.