• -10%
Akwarium
  • Akwarium

Akwarium Melissa & Doug

82,26 zł Zniżka 10%
91,40 zł
Brutto

Zestaw składajacy się z akwarium oraz czterech żyjątek morskich: rybki, konika morskigo, ośmiornicy i rozgwiazdy. Stworzonka wykonane zostały z miłego w dotyku, miękkiego pluszu. Każde z nich ma grzechotkę, która przy potrząsaniu wydaje charakterystyczne dzwięki. Akwarium zostało zrobione z połączenia pluszu i przezroczystego, trwałego plastiku.  Wymiary: 20 X 30,5 X 15 cm.

Zabawka rozwija zdolności sensoryczne i manulne dziecka.

Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

Ilość
In Stock

Firma Melissa & Doug powstała w 1988 r., w zaciszu amerykańskiego garażu. Obecnie jest ona jednym z wiodących producentów zabawek na rynku USA, o obrotach na poziomie kilkuset milionów dolarów rocznie. Firma ma w swojej ofercie ponad 2000 produktów  skierowanych do dzieci w różnym wieku. Wiele spośród nich otrzymało nagrody przyznane przez prestiżowe  organizacje z branży zabawkarskiej.

Od początku swojej działalności firma działała na przekór współczesnym trendom rozwojowym opartym na zabawkach i urządzeniach elektronicznych, niewymagających od dzieci uruchomienia wyobraźni i kreatywności.

Pomysł biznesowy założycieli i szefów firmy, małżeństwa Mellisy i Douga Bernstein, został oparty na powrocie do przeszłości, czyli do tradycyjnych zabawek i gier, które cieszyły, bawiły i uczyły maluchy przez wiele pokoleń. Produkty te zostały wynalezione na nowo, dopracowane i zaopatrzone w nowoczesną szatę graficzną. Firma doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, a zaprojektowane przez nią produkty mają swój specyficzny sznyt, który pozwala na ich łatwe odróżnienie od produktów innych producentów zabawek. Cechują się one bardzo ładnym wzornictwem, doskonałą jakością oraz dużą wartością edukacyjną. Firma jest szczególnie znana ze swoich zabawek drewnianych oraz zestawów służących do rozwoju zdolności artystycznych dzieci, takich jak przybory malarskie, kredki czy naklejki.

Wszystkie produkty Mellisy i Doug spełniają najbardziej surowe wymogi bezpieczeństwa obowiązujące na rynku amerykańskim oraz w krajach europejskich czy azjatyckich, do których firma eksportuje swoje produkty. 

13044
5 Przedmioty

Opis

Wiek
6m+