• Nowy

RePlay domino edukacyjne

17,59 zł
Brutto

Linia zabawek RePlay Sustainable od Wader Woźniak to nowość, która powstała z potrzeby zredukowania ilości plastiku na świecie, zmniejszenia śladu węglowego i zapewnienia naszym dzieciom lepszej przyszłości. Koncepcja produktów RePlay Sustainable opiera się na zasadzie Reuse, Recycle, Replay i oznacza, że nowa seria zabawek RePlay jest wykonana w całości z surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Domino edukacyjne z serii RePlay to zabawka wszechstronna, której siła kryje się w prostocie, dając tym samym szerokie pole do rozwoju wyobraźni i kreatywności. Składa się z 4 elementów o wyrazistej, przyciągającej wzrok kolorystyce, które z jednej strony posiadają wypukły kształt, a z drugiej otwór. Zadaniem malucha jest operowanie wszystkimi czterema elementami w taki sposób, aby poprawnie dopasować kształty do otworów. W tej zabawie kluczowe jest trenowanie logicznego myślenia, koncentracji i pamięci jak również motoryki małej.

Ilość
In Stock

  • zabawka składa się z 4 różnokolorowych elementów domina
  • podczas zabawy, dzieci rozwijają motorykę małą, wyobraźnię przestrzenną, kreatywność
  • zabawka uczy się rozróżniania kształtów i dopasowywania elementów do siebie.
  • produkt wykonany w całości z wysokiej jakości surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • przeznaczony dla dzieci 1+
43310
50 Przedmioty