Drewniane stemple z pojazdami

Obniżka! Drewniane stemple z pojazdami Zobacz większe

Opis produktu

Zestaw dla małego artysty, który interesuje się pojazdami. Składa się on z 9 stempli . 6 przedstawia różne pojazdy - statek, samolot, straż pożarną, motocykl i  wóz policyjny, a 3 znaki drogowe. W zestawie znajduje się również poduszeczka z dwukolorowym tuszem i podstawka ułatwiająca stemplowanie oraz 5 kredek.Pieczątki są wygodne w użyciu,  a tusz jest nietoksyczny i łatwo zmywalny. 
Wszystko zapakowane jest w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko, w którym można przechowywać zabawkę. 

 Zabawka pobudza wyobraźnię i  zdolności kreatywne. Pozwala poznać różne pojazdy i ich przeznaczenie oraz wspomaga nauczanie zasad ich poruszania się po drogachWymiary: 22 x 21 x 4 cm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

31,54 zł

-10%

35,04 zł

DODATKOWE INFORMACJE

Firma Melissa & Doug powstała w 1988 r., w zaciszu amerykańskiego garażu. Obecnie jest ona jednym z wiodących producentów zabawek na rynku USA, o obrotach na poziomie kilkuset milionów dolarów rocznie. Firma ma w swojej ofercie ponad 2000 produktów skierowanych do dzieci w różnym wieku. Wiele spośród nich otrzymało nagrody przyznane przez prestiżowe organizacje z branży zabawkarskiej.

Od początku swojej działalności firma działała na przekór współczesnym trendom rozwojowym skoncentrowanym  na zabawkach i urządzeniach elektronicznych, niewymagających od dzieci uruchomienia wyobraźni i kreatywności. Pomysł biznesowy założycieli i szefów firmy, małżeństwa Mellisy i Douga Bernstein, został oparty na powrocie do przeszłości, czyli do tradycyjnych zabawek i gier, które cieszyły, bawiły i uczyły maluchy przez wiele pokoleń. Produkty te zostały wynalezione na nowo, dopracowane i zaopatrzone w nowoczesną szatę graficzną. Firma doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, a zaprojektowane przez nią produkty mają swój specyficzny sznyt, który pozwala na ich łatwe odróżnienie od produktów innych producentów zabawek. Cechują się one bardzo ładnym wzornictwem, doskonałą jakością oraz dużą wartością edukacyjną.

Firma ma w swoim asortymencie zabawki wykonane z miękkich tkanin  i z tworzywa takie jak pluszaki, lalki  czy wiaderka, foremki i inne produkty przeznaczone do zabawy w wodzie i w piasku.  Nie mniej jest ona szczególnie znana ze swoich zabawek drewnianych oraz zestawów służących do rozwoju zdolności artystycznych dzieci, takich jak przybory malarskie, kredki czy naklejki.  

Wszystkie produkty Mellisy i Doug spełniają najbardziej surowe wymogi bezpieczeństwa obowiązujące na rynku amerykańskim oraz w krajach europejskich czy azjatyckich, do których firma eksportuje swoje produkty.

25 Inne produkty w tej samej kategorii:

BabyOno DOLU Fiesta Mellisa & Doug Nines d'Onil NUK Wader