SUPER TRUCK KRÓTKA BETONIARKA
  • SUPER TRUCK KRÓTKA BETONIARKA
  • SUPER TRUCK KRÓTKA BETONIARKA

SUPER TRUCK KRÓTKA BETONIARKA

65,69 zł

Super truck betoniarka to duże, masywne auto dobrze imitujące prawdziwą betoniarkę. Pojazd posiada „gruszkę” wraz z otworem służącym do jej napełniania oraz ruchome elementy, które uatrakcyjniają zabawę.


Super truckiem betoniarką można bawić się zarówno w domu jak i na dworze. Pojazd charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. 

Zabawka rozwija wyobraźnię i zdolności motoryczne dziecka.

Długość auta: 59,5 cm 

Układ kolorów zabawki może się różnić od przedstawionych na zdjęciach.OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Niebezpieczeństwo zadławienia. Nie wkładać do ust. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku.

Ilość
In Stock

Producent zabawek WADER, firma Wader-Wożniak sp. z o.o. jest jedną z największych fabryk zabawek na polskim rynku. Firma działa od 25 lat i obecnie eksportuje swoje produkty do 70 państw. Szczegóły : http://www.wader-wozniak.pl/o-zabawkach/

Zabawki marki WADER odznaczają sie wysoką jakością i bezpieczeństwem. Zgodnie z wymogami Europejskiej Normy EN 71 każda zabawka posiada znak CE oraz kod EAN. Dzięki przestrzeganiu surowych norm jakościowych wszystkie produkty tej marki posiadają wymagane atesty światowych laboratoriów badających jakość i bezpieczeństwo, takich jak SGS, TUV, Intertek czy Instytut Techniki Komarg. Przestrzeganie wysokich standardów jakości oraz stosowanie nowoczesnej technologii produkcji sprawiają, iż zabawki WADER’a:

  •         nie mają ostrych krawędzi
  •         ich elementy są trwałe i stabilnie połączone
  •         ścianki zabawek są wytrzymałe na nacisk i nie łamią się
  •         podlegają one recyklingowi dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska

36590
5 Przedmioty

Opis

Wiek
3+

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię